737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

CitroenC4 Picasso

Nové C4Picasso

Objevte Nové Picasso

Nový model C4 Picasso je moderní a inovativní monospace, který nabízí to nejlepší z technologického know-how a tvůrčí kreativity značky CITROËN. V roce 2016 vstupuje do nové vývojové etapy. Inteligentní asistenční systémy řízení, jedinečné zážitky při řízení vozu, program CITROËN ADVANCED COMFORT® zaměřený na zajištění všestranného komfortu a maximální efektivita.

DVA ODSTÍNY ČERNÉ

Dynamický charakter CITROËNU C4 Spacetourer umocňuje také střecha ve dvou odstínech černé. Je to nový designový prvek, který ve spojení s černými kryty vnějších zpětných zrcátek zdůrazňuje osobitost vozu a rozšiřuje možnosti, jak si upravit jeho vzhled podle vlastního přání. Jedná se příplatkovou výbavu, která je k dispozici pro všechny barvy karoserie.

ZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEM

Nová zadní světla s 3D efektem mají téměř hypnotický účinek! Jejich moderní technologický vzhled je založený na plastickém efektu, kterým vnitřní kresba světel působí. Zadní světla s 3D efektem jsou součástí základní výbavy všech vozů C4 Spacetourer.

SEDADLO RELAX: DOKONALÝ KOMFORT

Cestujte vždy 1. třídou! Interiér vozu C4 Spacetourer je navržený ve stylu loftu, kde prosluněnému prostoru vládne pohodlí a příjemná atmosféra. Vše je zasvěcené vašemu komfortu, takže se ve voze se budete cítit jako v bavlnce!  Charakter pohodlného loftu se promítá i do výbavy vozu, která zahrnuje například přední sedadla s masážní funkcí, sedadlo spolujezdce „Relax“ s opěrkou nohou v natažené poloze nebo komfortní opěrky hlavy Relax v 1. řadě sedadel s pohodlnou boční oporou.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína