737 238 668 [Odtahová služba]

605 256 443 [Non-stop servis]

ŠkodaFabia

Nová Fabia

V centru pozornosti

Čistota a preciznost kombinovaná s ostrými hranami, konvexními a konkávními povrchy, krystalickými tvary a výraznou souhrou světla a stínu dodávají vozu ŠKODA FABIA osobitý charakter.

Desing

Nová ŠKODA Fabia bude dostupná v 15 odstínech barev karoserie. V rámci ColourConceptu lze volit odlišnou kombinaci střechy včetně A-sloupků, krytů vnějších zpětných zrcátek a 16″ kol z lehké slitiny. Na výběr jsou čtyři kombinační barvy: bílá, červená, stříbrná a černá. Dohromady vám nabízíme 125 barevných kombinací, ve kterých si můžete vybírat i ze čtyř barevností interiéru. Najděte tu svoji.

Prostor

ŠKODA Fabia nabízí dostatek prostoru pro posádku a její zavazadla. Prostor pro cestující je o něco delší a širší než dosud. Řidič a spolujezdec mají také více místa nad hlavou. Zavazadlový prostor je největší v celém segmentu. Přesto si ale ŠKODA Fabia díky svým kompaktním rozměrům nadále ponechává obratnost v každodenním provozu.

Místo

V interiéru vozu je důvtipně rozmístěna řada praktických odkládacích prostor tak, aby byly vždy po ruce. Odkládací kapsy na bocích opěradel předních sedadel jsou navrženy takovým způsobem, aby zvládly uložení malých věcí, jako jsou mobilní telefony, peněženky, apod.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína