737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Nový Citroen C3

Nová C3

AŽ 97 KOMBINACÍ EXTERIÉRU PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ NOVÝ CITROËN C3 VLASTNÍM PŘEDSTAVÁM

Nový Citroën C3 je hatchback inspirujícího vzhledu, který vyniká svým jedinečným designem. Svými 97 kombinacemi individualizace se nepodobá žádnému jinému vozu. Z hlediska komfortu je nový Citroën C3 vybaven originálními sedadly Advanced Comfort a odpružením, které jej řadí na 1. místo ve své kategorii. Moderní vůz s připojením na internet nabízí i 12 asistenčních systémů řízení pro usnadnění každodenního života. Nový Citroën C3 bude v prodejnách k dispozici v srpnu 2020.

 

DESIGN

Výrazný vzhled

Tvar a vzhled nového Citroënu C3 se vyvíjejí směrem k větší dynamice, vůz získal přirozenou sílu. Propracované tvary podtržené novými grafickými prvky se inspirovaly od vozů SUV.

Nový Citroën C3 představuje v rámci modelové řady Citroën novou etapu z hlediska stylu. Jeho přední strana se inspirovala konceptem CXPERIENCE, je výraznější a dynamičtější.

7 ODSTÍNŮ KAROSERIE

4 ODSTÍNY STŘECHY

Již známé barvy (Černá Perla Nera, Šedá Acier, Šedá Platinium, Písková Sable, Bílá Banquise) doplňují 2 nové odstíny Červená Elixir a Spring Blue.

4 ODSTÍNY STŘECHY

3 Střešní dekory

Nový Citroën C3 má v nabídce nový moderní odstín Bleu Emeraude (doplňující odstín Bílá Opale, Černá Onyx, Červená Aden). Odstíny střechy ladí s odstínem zpětných zrcátek a clonou na zadních bočních okénkách.

Červená, Émeraude nebo Techwood. Upravte si vzhled střechy nového Citroënu C3, k dispozici jsou tři grafické styly.

3 STYLY INTERIÉRU

Nová C3 nabízí vedle standardního stylu zdůrazňujícího čistý a vkusný vzhled i 2 nové styly, které jsou k dispozici za příplatek. Tvoří je specifické čalounění a barevné prvky:

Styl Émeraude využívá kontrast mezi tmavými barvami a barevnými prvky pro dynamičtější styl.
Styl Techwood odkazuje svými luxusními měkkými materiály na svět skandinávského nábytku.

NAVIGACE CITROËN CONNECT NAV

Tato nová generace navigace se ovládá hlasem nebo přes dotykový 7″ displej. Interaktivitu mezi posádkou a novou C3 dále posiluje systém hlasového ovládání, která umožňuje komunikovat s navigací, telefonem a médii

NOVÁ SEDADLA CITROËN ADVANCED COMFORT

Nový Citroën C3 využívá zpracování sedadel Advanced Comfort, což je 100% inovace Citroën.
Tato velká sedadla zajišťují větší komfort, a to jak vizuální, tak z hlediska držení těla, se speciálním polstrováním grafického vzhledu a oporou bederní páteře.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína