737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

C4 Grand Spacetourer

C4 Grand Spacetourer

Objevte nový C4 Grand SpaceTourer

CITROËN C4 SpaceTourer na první pohled upoutá svým energickým a moderním stylem. Má unikátní dynamickou architekturu s harmonickými křivkami a odvážným designem. Reprezentativní vzhled vozu doplňuje decentní černé logo  s chromovaným obrysem, sebevědomá přední maska a černá střecha lemovaná střešními oblouky ve stříbrné barvě Silver. Na výběr je široká škála barev karoserie: bílá Ice, šedá Platinium, šedá Acier, červená Rubi, modrá Lazuli, černá Onyx, béžová Sable).

DVA ODSTÍNY ČERNÉ

Dynamický charakter CITROËNU C4 Spacetourer umocňuje také střecha ve dvou odstínech černé. Je to nový designový prvek, který ve spojení s černými kryty vnějších zpětných zrcátek zdůrazňuje osobitost vozu a rozšiřuje možnosti, jak si upravit jeho vzhled podle vlastního přání. Jedná se příplatkovou výbavu, která je k dispozici pro všechny barvy karoserie.

ZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEM

Nová zadní světla s 3D efektem mají téměř hypnotický účinek! Jejich moderní technologický vzhled je založený na plastickém efektu, kterým vnitřní kresba světel působí. Zadní světla s 3D efektem jsou součástí základní výbavy všech vozů C4 Spacetourer.

SEDADLO RELAX: DOKONALÝ KOMFORT

Cestujte vždy 1. třídou! Interiér vozu C4 Spacetourer je navržený ve stylu loftu, kde prosluněnému prostoru vládne pohodlí a příjemná atmosféra. Vše je zasvěcené vašemu komfortu, takže se ve voze se budete cítit jako v bavlnce!  Charakter pohodlného loftu se promítá i do výbavy vozu, která zahrnuje například přední sedadla s masážní funkcí, sedadlo spolujezdce “Relax” s opěrkou nohou v natažené poloze nebo komfortní opěrky hlavy Relax v 1. řadě sedadel s pohodlnou boční oporou.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína