737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

CitroenJumper Combi

Impozantní styl

Impozantní styl

Místo řidiče na míru

Jednoduchost a intuitivní uspořádání modelu Jumper Kombi maximálně ulehčují řidiči pocit z jízdy. Všechny ovládací prvky vozu jsou v blízkém dosahu a signalizační kontrolky poskytují okamžitý přehled.
Sedadlo řidiče lze zcela nastavovat (podélné nastavení, výška a sklon sedáku, sklon opěradla, bederní opěrka…). Pro optimální komfort ho lze za příplatek navíc vybavit systémem proměnného pneumatického odpružení.

Nastupování

Nastupování do vozu je usnadněno díky důmyslné modularitě. Boční sedadlo ve 2. řadě se snadno sklopí a uvolní tak přístup ke třem místům ve třetí řadě (podle úrovně výbavy).
Zavazadlový prostor dokáže bez ohledu na počet cestujících pojmout velké množství zavazadel, které lze do vozu snadno naložit díky zadním dvoukřídlým dveřím.

Bohatá výbava

Pobyt na palubě usnadňuje velká řada prvků výbavy. Některé jsou součástí sériové výbavy (programovatelné upozornění na překročení stanovené rychlosti, elektrické ovládání oken atd.), jiné jsou k dispozici za příplatek, jako například automatická klimatizace.
Citroën Jumper je rovněž vybaven kompletním audio/telematickým systémem s autorádiem CD / MP3 a systémem Connecting Box (Bluetooth a USB).

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína