737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Automechanik

Na plný úvazek

35 000 - 45 000 Kč

PŘIDEJTE SE DO TÝMU!

  • Baví Vás kontakt s lidmi? Pak budeme rádi, když se přidáte do našeho týmu.
  • Hledáme šikovné a pracovité lidi na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ

Náplň práce

  • Pečlivé provádění servisních prohlídek a oprav vozů ŠKODA, VW, KIA
  • Práce s diagnostikou vozů
  • Řešení oprav s aktivním přístupem, komunikace se servisními poradci,
  • Aktivní přístup k vzdělávání ve spolupráci s výrobním závodem.

Požadavky

  • Vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář
  • Praxe na pozici automechanika, autoelektrikáře
  • Aktivní a pozitivní přístup
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Manuální zručnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost na PC

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
  • Nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Přístup k novým technologiím a technickému vybavení
  • Přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
  • Zaměstnanecké výhody a benefity - příspěvek na stravu, další odborné vzdělávání, školení ukončeno závěrečnou certifikační zkouškou na dané pozici, pravidelné produktové školení dle náběhu nových modelů vozů..

ŽIVOTOPISY POSÍLEJTE

  • cerna@auto-lukas.cz

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Frenštát pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm

Šenov u Nového Jičína