737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Pro život plný nejrůznějších destinací

Práce, zábava, nebo rodinný výlet? Ať plánujete cokoli, nová Kia Carens je dokonalým společníkem pro Vaše cesty. Tento vůz kombinuje prostor a univerzálnost s nádherným evropským designem. Nejmodernější technika, komplexní bezpečnostní řešení a komfortní výbava s Hi-tech prvky přispívají k tomu, že nový Carens má vše potřebné k tomu, aby patřil mezi špičku vozidel v segmentu kompaktních MPV.

Variabilní styl

Ať máte jakékoli plány, Kia Carens je pro cestování dokonalým partnerem, který se postará o všechno. Toto kompaktní MPV je díky svému atraktivnímu vzhledu, prostornosti a všestrannosti skutečně jedinečné. Dokonale vyvážený celek završuje nejmodernější technika v čele s bezpečnostními systémy.

Dynamický exteriér

Nová Kia Carens dává najevo odvážný postoj svým osobitě sportovním vzhledem. Ať pohlédnete kamkoli, všude naleznete inteligentní prvky výbavy s nádherným designem – od xenonových světlometů pro maximální viditelnost až po výrazně tvarované zadní svítilny s nejmodernější technikou LED. Tak si představujeme optimální rovnováhu mezi designem a funkčností.

Kultivovaný interiér

MPV, na jehož řízení se budete těšit, existuje! Díky ergonomicky navržené přístrojové desce, která klade na první místo komfort řidiče, a intuitivnímu ovládání různých funkcí ze světa high-tech dotyky prstů. Užívejte si vynikajícího výhledu díky nízké poloze čelního okna a ladnému designu přístrojové desky.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína