737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

KiaOptima SW

Nová Optima SW

Posuňte se na vyšší úroveň

Zcela nová Kia Optima zná mnoho chytrých způsobů, jak se dostat kupředu. Je dokonalým partnerem, který Vám pomůže zůstat na vrcholu bezpočtem inovativních prvků výbavy, vyspělými bezpečnostními a komfortními systémy i důmyslnými způsoby pro trvalé spojení s okolním světem za všech okolností.

Dynamický exteriér

Zcela nová Kia Optima Sportswagon přitahuje pohledy svým dynamickým profilem, mohutnými rameny a dlouhým, ladným obloukem střechy. Na cestu svítí technicky vyspělé světlomety LED, které zaručují dokonalou viditelnost. Není pochyb o tom, že praktičnost ještě nikdy nevypadala tak dobře.

Ušlechtilý interiér

Pozoruhodný design zasahuje hluboko pod povrch. Proto byste neměli být ohromujícím interiérem zcela nového modelu Kia Optima Sportswagon nijak překvapeni. V tomto voze, který je ve stejné míře moderní, ušlechtilý i prostorný, se budete cítit skvěle, bez ohledu na Vaše úkoly.

Materiály nejvyšší úrovně

Ušlechtilou atmosféru umocňují měkké materiály, jako je velmi kvalitní kůže, jíž jsou čalouněna sedadla. Luxusní vzhled zaručuje také výběr barev a vkusných ozdobných prvků v prostorném a tichém interiéru. Tmavě tónovaná skla oken vzadu ochrání cestující i zavazadla.

Komfortní výbava

Posaďte se do komfortního sedadla řidiče, které si můžete vyhřívat nebo odvětrávat. Chcete mít jednobarevný nebo dvoubarevný interiér? Čalounění tkaninou nebo kůží? Výběr je na Vás. Nejvyšší úroveň komfortu a praktičnosti nabízí chytré elektrické ovládání zadního výklopného víka, které automaticky otevře zavazadlový prostor, pokud se v blízkosti nachází chytrý klíček.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína