737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

KiaSorento

Výjimečná. Každý den.

Připravena nabídnout něco navíc

Nová Kia Sorento otevírá novou, vzrušující kapitolu v dějinách automobilů SUV. Ať už si vyberete stylové pětimístné, nebo mimořádně prostorné sedmimístné provedení, odmění se vám v každém ohledu. Je naší odpovědí těm, kteří nehledají standard, ale vždy očekávají něco navíc. Výrazný design modelu Sorento, jeho nejmodernější technologie i absolutní zaměření na kvalitu sledují jediný cíl: aby každá cesta byla tak vzrušující, jak je to jen možné.

Poutavý exteriér

Stačí jeden pohled na nový model Kia Sorento a uvidíte, v čem spočívá jeho přitažlivost. Tento vůz s elegantními křivkami má odvážnost v krvi. Od přitažlivých světlometů LED a zadních svítilen až po odvážná 19″ kola z lehké slitiny. Zvyšte tedy svá očekávání – a posuňte zážitky z jízdy na novou úroveň.

Elegantní interiér

Horizontální uspořádání širokého interiéru, který se vyznačuje kultivovaností a velkorysými proporcemi, vytváří prostředí, v němž se budete okamžitě cítit útulně. Každý detail, od ladných křivek a elegantních ploch přístrojové desky až po výdechy ventilační soustavy a výrazně tvarované výplně dveří, je zaměřen na řidiče, aby byly zaručeny optimální zážitky z jízdy.

Chytré, elektricky ovládané zadní výklopné víko

Zadní výklopné víko se automaticky otevře, pokud zaznamená v blízkém okolí Váš chytrý klíček – díky tomu můžete dozadu snadno naložit nákup nebo těžké předměty, aniž byste museli řešit nepříjemné hledání klíčku.

Prostorný interiér se 7 sedadly

Prostorný interiér nového modelu Kia Sorento si můžete užívat bez jakýchkoli omezení. Všechno začíná s ergonomickými, komfortními a variabilními sedadly v 5místných a 7místných verzích. Interiér je mimořádně prostorný, s velkorysým místem pro nohy cestujících vzadu. Na přání dodávaná třetí řada sedadel umožňuje až sedmi lidem cestovat v naprostém komfortu a pohodě.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína