737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

KiaSoul

Osobnost s velkým O

Charakter, kterému můžete věřit

Není skvělá jen na pohled, ale vyzařuje z ní také silná osobnost. Cenami ověnčený design, nejnovější technologie a hlavně více zábavy za volantem. Nová Kia Soul je v nejlepší formě a připravena pořádně to rozjet. Nezáleží na tom, zda potřebujete pouze zajet do obchodu, nebo zda plánujete delší cestu – komfortní interiér modelu Soul vám nabídne uvolnění a inspiraci.

Ikonický vzhled

Oceněný design, více zábavy k řízení, nejmodernější technologie: nová Kia Soul je připravena k vaší jízdě. Výrazné dvoubarevné kombinace, výrazné LED světlomety. Navíc v sofistikovaném interiéru nabízí větší prostor a větší flexibilitu, než byste očekávali.

Dvoubarevné lakování

Vyberte si sportovní nebo výrazný dvoubarevný exteriér pro novou Kia Soul, která skutečně vyčnívá z davu. Kontrastní barvy dodávají exteriéru ještě větší emotivnější náboj.

Styl a komfort v interiéru

Kruhové prvky zdobí interiér Kia Soul. Půvab vozidla završují měkké materiály a mimořádná pozornost věnovaná detailům. Komfort zajistí vyhřívání sedadel vpředu a vzadu. Řidič zjistí důležité informace na panelu přístrojů Supervision s 4,3 palcovým displejem TFT LCD.

Jízdní dynamika

Připravte se na zábavnou jízdu s citlivými a přesto výkonnými motory Kia Soul: 1.6 GDI, 1.6 T-GDI nebo turbodiesel 1.6 CRDi. Chcete li zažít to nejlepší, dynamické řazení i nízkou spotřebu paliva, vyberte si k motoru dynamickou dvouspojkovou převodovku DCT.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína