737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

KiaVenga

Malý velký vůz

Potkejte sobě rovného

Není nic lepšího, než když máte někoho, na něhož se můžete spolehnout. Spontánní výlet, velké dobrodružství nebo šťastně trávený čas s rodinou. Je jedno, co máte v plánu, nová Kia Venga je vždy ideální partner. Neobyčejně praktická Kia Venga nabízí kombinaci mimořádného designu, působivého komfortu, množství bezpečnostních prvků a bezkonkurenční jistoty. Jediné, o čem musíte přemýšlet, je místo, kam vyrazíte příště.

Funkčnost spolu s úžasným stylem

Kdo říká, že není možné být elegantní a zároveň i praktický? Evropský design, svalnaté tvary, pevné linie a odvážné křivky dodávají novému modelu Kia Venga osobitý vzhled. Celek je završen pečlivou pozorností věnovanou detailům a drobnými vylepšeními. Díky tomu můžete mít funkčnost, která vypadá naprosto skvěle.

Interiér

Nová Kia Venga se nemůže netrefit do vašeho vkusu. Stylový a prostorný interiér nabízí řadu barev pro potahy sedadel, různé kombinace designu a povrchů, navíc s možností výběru chromovaných prvků a s novou úchvatně tvarovanou centrální konzoli.

Velmi prostorný interiér

Nová Kia Venga má jak zvýšenou střechu , tak i nezvykle dlouhý rozvor náprav. Každému cestujícímu tak nabízí dostatek prostoru v oblasti hlavy i nohou. Vyrazte s ní na cestu a sdílejte zábavu spolu s ostatními pasažéry.

Panoramatické střešní okno

Vaším stropem bude samotné nebe! Nová Kia Venga vám díky panoramatickému střešnímu oknu otevře nové dimenze, umožní vám vychutnat si celou škálu výhledů a přitom vás ochrání před rozmary počasí.

Inteligentní klíč a Start/Stop

Jednoduše usedněte a jeďte! Naše novinka na rok 2015, inteligentní klíč, vám umožní okamžitý přístup do vozu bez zdlouhavého odemykání, zatímco díky zařízení Start/Stop nastartujete motor pouhým stisknutím tlačítka

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína