737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

ŠKODA KODIAQ

Robustní vůz

PŘEKONÁVÁ HRANICE SUV Již od 716 900 Kč

SUV dlouhé 4,7 metru, s největším zavazadlovým prostorem ve své třídě.

ZÁBAVA BEZ HRANIC

Od velkého SUV přirozeně očekáváte široké schopnosti. Chytrý pohon všech kol, off-roadový jízdní režim, asistent pro sjíždění kopců a vysoká světlá výška se vám v náročném terénu budou hodit.

SEBEVĚDOMÝ DESIGN

ŠKODA KODIAQ se vyznačuje dokonalou souhrou ladných linií, dynamických křivek a robustního vzhledu, a díky tomu je zcela nepřehlédnutelná.

Dvoudílná Top LED zadní světla po stranách zdobí krystalové segmenty. Jsou vybavena animovaným ukazatelem směru jízdy, který nejen skvěle vypada, ale také lépe informuje ostatní řidiče o vašem úmyslu odbočit.

INTERIÉR PŘÁTELSKÝ K RODINĚ

Sedm sedadel a zavazadlový prostor největší ve své třídě jsou nejnápadnější atributy prostorného interiéru. Samozřejmostí je naprostý dostatek prostoru vpředu a na druhé řadě sedadel.

ŠIROKÁ NABÍDKA KOL

S tak širokou nabídkou rozměrů a designů litinových kol, která jsou k dispozici pro KODIAQ, si snadno najdete pro sebe ta pravá. Můžete si vybírat v rozměrech 17″ až 19″.

BEZPEČNOST BEZ KOMPROMISŮ

ŠKODA KODIAQ přináší do třídy středních SUV řadu bezpečnostních prvků a jízdních asistentů, které byly dosud výsadou těch nejdražších vozů. Nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení podtrhuje úroveň bezpečnosti vozu ŠKODA KODIAQ.

KOMFORT, NA KTERÝ SI SNADNO ZVYKNETE

Až zažijete vysoký standard odhlučnění interiéru a pohodlí podvozku, už nikdy se nebudete moci spokojit s ničím menším.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína