737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

ŠkodaOctavia

Třída sama pro sebe

Třída sama pro sebe

Nová Škoda Octavia přichází, aby Vás potěšila a nabídla Vám vše, co ve svém životě potřebujete. Každý z nás touží po spolehlivém a bezpečném voze a tím Škoda Octaviarozhodně je. Nová tvář Škody Octavia nadchne každého, kdo miluje jednoduchost a dynamiku.Octavia dává všem v okolí jasně najevo, kdo je pánem silnic. Škoda Octavia Vás vítá s otevřenými dveřmi a láká k pohodlnému nasednutí a svezení … stačí jen otočit klíčkem a vyrazit …

UNIKÁTNÍ DESING

Tvary modelu OCTAVIA vám zrychlí pulz. Široká maska chladiče se čtyřmi světlomety a chromovanou lištou v předním nárazníku vyzařuje sebejistotu a respekt. Další vkusné detaily najdete v zadní části a interiéru.

STYLOVÝ A PRAKTICKÝ

OCTAVIA nabízí unikátní kombinaci stylového liftbacku a všestranného rodinného vozu připraveného na každou situaci. Takže za své peníze dostanete dvě auta v jednom.

NEPŘETRŽITĚ ONLINE

Přemýšlíte, jaké bude ve vaší cílové destinaci počasí nebo jak dlouho se zdržíte v dopravní zácpě? OCTAVIA tohle všechno ví a zvládne toho ještě mnohem více. Šikovnou funkcí je možnost vzdáleně ovládat vůz pomocí mobilní aplikace.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína