737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

ŠkodaRapid

Budou vás kvůli tomuto vozu milovat

Budou vás kvůli tomuto vozu milovat

Škoda si připravila žhavou novinku, která oslovuje rodiny i podnikatele. Vůz Škoda Rapid dokáže uspokojit hodně široké spektrum zákazníků. Jedna z mnoha výhod modelu Škoda Rapid je délku 4,48 m, která podtrhuje jeho excelentnost a jasně říká, že Rapid je skutečná hvězda.Rapid nabízí velmi komfortní svezení pro svou, až pětičlennou, posádku. Každý spolujezdec i každé zavazadlo má dostatek místa.
Škoda Rapid je prvním vozem, který jednoznačně zapadá do nového konceptu značky Škoda. Na „čumáku” vozu se třpytí nové jednobarevné logo značky Škoda.

ZÁRUKA POZORNOSTI

Dostatečně velký prostor v kabině a zavazadlovém prostoru je hlavním prvkem vozů ŠKODA. RAPID není žádnou výjimkou, a bez problémů uveze až pět osob.

VÝKONNÝ A ÚSPORNÝ

ŠKODA RAPID je v nabídce s třemi benzinovými a dvěma dieselovými motory. Tyto pokročilé agregáty poskytují výkon v rozmezí od 66 do 92 kW a dosahují průměrné spotřeby pouhých 4,0 až 4,9 l/100 km.

BEZPEČNOST

Pokud jde o bezpečnost, nedělá ŠKODA RAPID žádné kompromisy. ŠKODA RAPID si drží jasnou pozici v oblasti bezpečnosti cestujících i chodců.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína