737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Autoelektrikář

Na plný úvazek

50 000 - 60 000 Kč

PŘIDEJTE SE DO TÝMU!

  • Baví Vás kontakt s lidmi? Pak budeme rádi, když se přidáte do našeho týmu.
  • Hledáme šikovné a pracovité lidi na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ

Náplň práce

  • Záruční a pozáruční servisní opravy vozů
  • Údržba, výměna a opravy elektrických a elektronických systémů vozidel
  • Kontrola a zjišťování závad s využitím diagnostických testovacích zařízení
  • Samostatné provádění oprav
  • Seřízení a kontrola funkcí všech součástí vozidla
  • všeobecná technická znalost

Požadavky

  • Ukončené střední odborné vzdělání, nebo vzdělání s výučním listem skupiny oborů 26
  • Vyhlášku 50/78 Sb., nebo §6 Elektrotechnik dle Nařízení vlády 194/2022 Sb
  • Minimální praxe v oboru 3 roky
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Vysoké pracovní nasazení s časovou flexibilitou
  • Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
  • Ochotu učit se novým technologiím
  • Trestní bezúhonnost
  • Loajalitu

Nabízíme

  • Stabilní zázemí prosperující společnosti, moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravovaní
  • Slevy při opravě a údržbě soukromého vozu
  • Přístup k novým technologiím a technickému vybavení
  • Pravidelné produktové školení dle náběhu nových modelů vozů
  • Pozice na plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
  • Volné víkendy

ŽIVOTOPISY POSÍLEJTE

  • cerna@auto-lukas.cz

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Frenštát pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm

Šenov u Nového Jičína