737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Autoelektrikář

Na plný úvazek

50 000 - 60 000 Kč

Životopisy posílejte na cerna@auto-lukas.cz

    Náplň práce

    • Ukončené střední odborné vzdělání, nebo vzdělání s výučním listem ze skupiny oborů 26
    • Vyhlášku 50/78 Sb., nebo §6 Elektrotechnik dle Nařízení vlády 194/2022Sb
    • Minimální praxe v oboru 3 roky
    • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
    • Vysoké pracovní nasazení s časovou flexibilitou
    • Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
    • Ochotu učit se novým technologiím

    Požadavky

    • Odborná kvalifikace v oboru automechaniky
    • Praxe v autorizovaném servisu výhodou
    • Znalost práce na PC - diagnostika vozů
    • Trestní bezúhonnost
    • Loajalitu

    Nabízíme

    • Záruční a pozáruční servisní opravy vozů
    • Diagnostika závad elektrického příslušenství osobních a užitkových vozidel
    • Znalost elektrických schémat
    • Samostatné provádění oprav
    • Seřízení a kontrola funkcí všech součástí vozidla
    • Všeobecná technická zdatnost

    Navštivte nás na pobočkách

    Autocentrum Lukáš, s.r.o

    Valašské Meziříčí

    Frenštát pod Radhoštěm

    Rožnov pod Radhoštěm

    Šenov u Nového Jičína