737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Služby

Hlavními partnery společnosti Autocentrum Lukáš s.r.o. jsou leasingové společnosti ŠkoFIN s.r.o. a Moneta Auto s.r.o.
Při pořízení nového i ojetého vozu, můžeme nabídnout financování formou leasingu, úvěru a operativního leasingu.

Při Vašem rozhodování ohledně finančních služeb Vám rádi budeme nápomocni. Kontaktujte našeho manažera finančních služeb.

Možnosti financování: 

Úvěr – při financování vozu úvěrem jste ihned vlastníkem vozu. Pro plátce DPH možnost uplatnit DPH z celé pořizovací ceny vozu. Produkt nabízí dobu splácení až na 72měsíců.
Operativní leasing – je jistý druh pronájmu, jehož smyslem je poskytování služby, nikoli pořízení vozu. Součástí je doprovodný servis předmětu leasingu v dohodnutém rozsahu. Po skončení financování zůstává vůz ve vlastnictví leasingové společnosti. Splátky operativního leasingu jsou nákladovou položkou a tedy plně daňově odečitatelnou. Tento způsob financování je výhodný především pro firmy a podnikatele. Doba trvání operativního leasingu je od 6 do 48měsíců.

Finanční leasing – představuje financování u něhož je vlastníkem vozu leasingová společnost. Vlastnictví vozu přechází na nájemce po ukončení leasingu a splacení zůstatkové hodnoty vozu. Leasingové splátky jsou plně uznatelným daňovým nákladem. Doba trvání leasingové smlouvy činí minimálně 3 roky.

Dokumenty ke stažení

Odkaz na další soubory


Zde si můžete stáhnout jednotlivé dokumenty k převodu smlouvy v českém a anglickém jazyce, dokumenty k pojištění a nehodě, Informační memorandum BRKI/NRKI a Prohlášení společnosti ŠkoFIN o mimořádných daňových odpisech.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína