737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Služby

Přezouvání pneumatik nebo výměna kompletních kol na letní/zimní

Nezapomeňte, že v České republice můžete jezdit na letních pneu již od 1. dubna bez hrozby pokuty. Přezouvání na zimní pneu pak legislativa České republiky předepisuje v období od 1. listopadu do 31. března, kdy je povinnost mít zimní pneumatiky. Je povinné mít zimní pneumatiky na úsecích označených značkou povinná zimní výbava nebo v případě, že se na vozovce nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza. 

Jaká by měla být hloubka dezénu pneumatik?

  • Zákonem předepsaná minimální hloubka dezénu u letních pneumatik pro automobily je v Evropě 1,6 milimetru.
  • Zákonem předepsaná minimální hloubka dezénu u zimních pneumatik je 4 milimetry.

Naše pneuservisy na všech provozovnách jsou na to připraveny.

Kola Vám umyjeme, osušíme a následně uskladníme v zabezpečených prostorech Autocentra, ve speciálně k tomu určených regálech.

Objednejte se pohodlně online na odkazu níže nebo na tel: 572 152 911

 

OBJEDNAT SERVIS

Servis pneumatik

Služby pneuservisu jsou poskytovány odborníky na nejmodernějších strojích, které jsou pravidelně kalibrované. Používáme ověřené momentové klíče a tlakoměry s důrazem na maximální bezpečnost zákazníka. Samozřejmostí je zavádění nejmodernějších technologií a postupů. Tradice společnosti, odbornost, kvalita a profesionalita servisních služeb i to nejmodernější strojní vybavení  Vám nabízíme v pneuservisu Autocentra Lukáš.

  • Odborná výměna kol (pneumatik, disků, duší, ventilů)
  • Vyvážení kol
  • Hustění pneumatik
  • Ekologická likvidace ojetých pneumatik

USKLADNĚNÍ V NAŠEM PNEUHOTELU

… i vaše pneumatiky si zaslouží pohodlí

Pro naše zákazníky jsme s ohledem na velkou poptávku minulých sezón rozšířili na všech provozovnách prostory pro uskladňování nepoužívaných sezónních pneumatik. Vaše uskladňované komplety mohou být pro zachování delší životnosti a vzhledu umyté na speciálním švédském stroji Drester Turbo Wash 3000 / 5000. Dopřejte letním pneumatikám pohodlí a nechte je u nás přes zimu uskladnit.

Exkluzivní individuální nabídka kompletních kol a pneumatik

Hledáte pneumatiky? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám doporučíme a vytvoříme individuální nabídku přímo na míru. Kompletní kola a pneumatiky máme vždy nové a dle výrobce řádně skladované. Pro zákazníky Škoda jsme připravili při nákupu nových letních kompletů tříletou pneugaranci, která se pro případ neopravitelného poškození pneumatiky postará o krytí vzniklé škody.

AKCE

  • Montáž zdarma při nákupu sady kompletních kol
  • Při nákupu sady nových pneumatik je přezutí za 699 Kč s DPH

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína