737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

KiaRio

Žijte život podle svých představ

Obdiv zaručen!

Za novým modelem Kia Rio se každý otočí – v každém ohledu. Tento dynamický hatchback s úžasným vzhledem má co nabídnout: Úroveň komfortu a výbavy, která překonává očekávání v této třídě, jakož i vyspělou techniku a bezpečnostní výbavu v kombinaci s nízkými provozními náklady.

Moderní interiér

Moderní interiér zcela nového modelu Kia Rio je nepřekonatelný, ať se jedná o příjemně měkké materiály, ergonomická sedadla vpředu, přístrojovou desku orientovanou na řidiče nebo sportovní detaily. Výbava překypuje komfortními funkcemi, stejně jako vyspělou technikou. Při každém usednutí za volant budete vítáni.

Prostorný a praktický

Zcela nová Kia Rio je dokonalým vozem do města s dostatkem prostoru pro každodenní provoz, protože do své třídy přináší novou definici prostornosti. Přátelé i rodinní příslušníci ocení vzadu dostatek místa pro pohodlné cestování. Sklopná zadní sedadla znamenají novou úroveň praktičnosti. Velkorysostí oplývá také zavazadlový prostor s pozoruhodným objemem 300 litrů.

Výběr motorů

Zcela nová Kia Rio je nyní nabízena s motorem 1.0 T-GDI o výkonu 100 k, který poskytuje dokonalou kombinaci výkonu a hospodárnosti. S hladkým manuálním řazením si budete jízdu ve městě užívat.

Detaily, které rozhodují

Zcela nová Kia Rio nabízí celou řadu chytrých nadstandardních prvků, s nimiž bude každodenní cestování ještě snadnější. Za tmy osvětlují vozovku dvojité projekční světlomety s diodami LED. Funkce automatického odmlžování detekuje zamlžené sklo čelního okna a zapnutím ventilátoru se rychle postará o bezpečný výhled z vozu. Jakmile začne pršet, senzor deště okamžitě spustí stírače.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína