737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Zcela nová KiaSorento

Užívejte si mimořádné výkony. Hospodárně

Působivý, elegantní a nádherně asertivní

Vnější design nového modelu zpředu okamžitě zaujme. Maska chladiče s okouzlující mřížkou je zvýrazněna chromovaným a leskle černým rámečkem. Sportovní nárazník v barvě karoserie nese otvor pro přívod vzduchu ve tvaru křídla. Pod ním chrání spodní stranu vozidla odolný panel v elegantní stříbrné barvě. Silný vizuální dojem završují dvojité projekční světlomety LED, světla LED pro denní svícení a mlhové světlomety LED. Jejich nová osvětlovací technika navíc zvyšuje viditelnost za všech provozních podmínek.

Vyvážená silueta se silným nábojem

Svalnaté a současně elegantní linie, sahající od kapoty až k zadním svítilnám, definují pozoruhodně moderní siluetu. Nové kontury s delším rozvorem a štíhlejšími střešními sloupky D dodávají vozu odvážný, atletický charakter umocněný matně černým lemováním podběhů kol, bočními prahy se saténově chromovanými ozdobnými lištami a klikami dveří v barvě karoserie se saténově chromovanými detaily. A k tomu navíc 20″ kola z lehké slitiny, zvýrazňující svalnatou přitažlivost.

Dominantní, moderní vzhled

Horizontální uspořádání širokého interiéru, který se vyznačuje kultivovaností a velkorysými proporcemi, vytváří prostředí, v němž se budete okamžitě cítit útulně. Každý detail, od ladných křivek a elegantních ploch přístrojové desky až po výdechy ventilační soustavy a výrazně tvarované výplně dveří, je zaměřen na řidiče, aby byly zaručeny optimální zážitky z jízdy.

Luxusní prostor, styl a komfort

Prémiový a moderní interiér byl navržen s cílem pozvednout každý okamžik jízdy. K tomu přispívá mimo jiné jedinečná atmosféra vytvářená dekoračním osvětlením ve spojení s luxusními povrchovými úpravami, dvoubarevným čalouněním sedadel černou a šedou kůží, ozdobným obložením na přístrojové desce se saténovým efektem, reliéfními prvky i částečně chromovanou výzdobou a leskle černými ozdobnými prvky v celém interiéru. Připočtěte k tomu mimořádnou prostornost a skvělou ergonomii a uvidíte, že to je láska na první pohled.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína