737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

KiaStinger GT

Klasický duch. Průkopnické vzrušení.

Strhující jízda zaručena

Nová Kia Stinger podává mimořádně sportovní výkony a pohotově reaguje na povely řidiče, jemuž poskytuje bezprostřední spojení s vozovkou. Elektronicky řízené odpružení ECS (Electronically-Controlled Suspension) zajišťuje maximální komfort a bezpečnost díky vyhodnocování provozních parametrů z mnoha senzorů. Využijte volič jízdních režimů DMS (Drive Mode Select) a přizpůsobte si nastavení vozidla vlastním preferencím a provozním podmínkám.

Vášeň pro řízení

Nová Kia Stinger zapustí hluboké kořeny do srdcí skutečných automobilových nadšenců. Každá linie – od nízké kapoty motoru až po svalnatou záď – odkazuje na klasického ducha automobilů kategorie gran turismo. Pětidveřový liftback se splývající zádí ohromí svým nezaměnitelným profilem, který je předehrou dechberoucích výkonů.

Sportovní duch má v genech

Progresivní, sportovní design spočívá ve správných proporcích a vyváženosti. Nová Kia Stinger GT to bez námahy zvládá svou dlouhou kapotou, krátkým předním převisem, dlouhým rozvorem a nízko posazenou kabinou. Široké linie ramen se sbíhají a tvoří napnutou zadní část, která poskytuje vylepšenou aerodynamiku. Nová lehká 19 “kola z lehké slitiny navíc ještě více umocňují její sportovně laděný vzhled.

Okouzlující kabina

Můžete si být jisti, že o všechny Vaše potřeby a touhy bude skvěle postaráno. Nastupte si do nového modelu Kia Stinger GT. Sportovní styl jeho interiéru ladí s bezpočtem technických inovací a vylepšení designu, která zvyšují úroveň komfortu, asistence a vzrušujících zážitků. Mezi dominanty interiéru patří digitální panel přístrojů na 7″ displeji, větší 10,25″ displej navigačního systému, který splní všechny Vaše požadavky v oblasti multimédií, dekorační osvětlení na obou stranách interiéru a bezrámečkové vnitřní zpětné zrcátko.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína