737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

KiaStinger

Klasický duch. Průkopnické nadšení.

Znovu objevené gran turismo

Kia Stinger kombinuje odvážný design a strhující výkony v klasickém duchu vozidel kategorie gran turismo. Začíná novou éru působivého stylu a výjimečné ovladatelnosti, pramenící z vášně pro řízení. Je to automobil pro cestování s intenzivními zážitky, které Vás budou inspirovat k ještě úchvatnějšímu životu, než jaký jste si dokázali kdy představit.

Vyzývavý design

Základem fantastického designu jsou správné proporce a jejich vzájemná rovnováha. Nová Kia Stinger v tomto ohledu skutečně vyniká svou dlouhou kapotou motoru s krátkým převisem vpředu, dlouhým rozvorem a vizuálně nízkým prostorem pro cestující. Široká ramenní oblast ústí do pevně tvarované zádě, kterou završuje leskle černý zadní difuzor, vylepšující aerodynamiku.

Vysoká úroveň komfortu

Váš komfort je naší prioritou. Proto nový Stinger nabízí optimální polohu za volantem. Vynikající konstrukce elektricky nastavitelného sportovního sedadla řidiče Vám poskytne vysokou úroveň opory v příčném směru. Cestující si budou užívat funkce vyhřívání sedadel. Řidič a spolujezdec dokonce i odvětrávání předních sedadel.

Fascinující interiér

Ryzí a zároveň exkluzivní. Nová Kia Stinger čerpá inspiraci ze sportovního designu vozů kategorie gran turismo a letectví. Ohromující interiér je vybaven kruhovými výdechy ventilační soustavy v leteckém stylu, přístroji s kovovými rámečky a saténově chromovaným ozdobným obložením. V nízko uloženém sedadle řidiče si budete užívat všech detailů – velmi kvalitních materiálů, moderního ozdobného obložení a kontrastního prošívání – přispívajících k atmosféře sofistikovanosti.

Zrychlete svůj tep

Připravte se na zrychlený tep bez ohledu na to, jaký z nabízených přeplňovaných motorů je podélně uložen pod kapotou: 2.2 CRDI (200 k), 2.0 T-GDI (255 k), nebo 3.3 T-GDI V6 (370 k). Osmistupňová samočinná převodovka řadí rychle a hladce. Při skvělé akceleraci a cestování vysokými rychlostmi zažijete okamžiky, při nichž se Vám zatají dech.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína