737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Nová KiaRio

Držte krok s životem a dobou

Obdiv zaručen!

Nová Kia Rio nabízí řadu chytrých nadstandardních prvků, s nimiž bude každodenní cestování ještě snadnější. Za tmy osvětlují vozovku nové integrované světlomety LED. Funkce automatického odmlžování detekuje zamlžené sklo čelního okna a zapnutím ventilátoru se rychle postará o bezpečný výhled z vozu. Jakmile začne pršet, senzor deště okamžitě spustí stírače.

Nepřehlédnutelný exteriér

Odvážná, elegantní a výkonná nová Kia Rio je ještě sportovnější a inovativnější než dosud. Aerodynamické linie a svalnaté tvary propůjčují vozu solidní vzhled, který odpovídá jeho vynikajícím provozním vlastnostem. Mezi přitažlivé detaily patří modernizovaný přední nárazník, 17“ kola z lehké slitiny a nové integrované světlomety LED.

Moderní interiér

Moderní interiér nového modelu Kia Rio je nepřekonatelný, ať se jedná o příjemně měkké materiály, výborně anatomicky tvarovaná, ergonomická sedadla vpředu, přístrojovou desku orientovanou na řidiče nebo sportovní detaily. Výbava překypuje komfortními funkcemi, stejně jako vyspělou technikou. Při každém usednutí za volant budete vítáni.

Prostorný a praktický

Nová Kia Rio je dokonalým vozem do města s dostatkem prostoru pro každodenní provoz, protože do své třídy přináší novou definici prostornosti. Přátelé i rodinní příslušníci ocení vzadu dostatek místa pro pohodlné cestování. Sklopná zadní sedadla znamenají novou úroveň praktičnosti. Velkorysostí oplývá také zavazadlový prostor s pozoruhodným objemem 325 litrů.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína