737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

SERVIS ŠKODA

Servisujte s Autocentrum Lukáš

Navštivte kteroukoliv z autosalonů Autocentrum Lukáš a objednejte se na servisní kontrolu vozu. Ať už potřebujete servisní prohlídku, připravit na STK, nebo přezout, v našich autorizovaných servisech najdete ten nejpoctivější servis pro váš vůz. Jsme tu pro vás, ať už potřebujete uskladnit kola, přistavit náhradní vůz nebo třeba namontovat střešní nosič. Naši špičkově vyškolení experti tak pracují jen s originálními díly nejvyšší kvality.

 

Kompletní balíček servisní prohlídky zahrnuje:

 • kontrolu stavu akumulátoru pomocí zátěžového testu
 • kontrolu tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy
 • kontrolu brzdového systému a podvozku
 • kontrolu množství motorového oleje, chladicí kapaliny a brzdové kapaliny
 • kontrolu funkčnosti a nastavení osvětlení (mimo xenonů a LED)
 • kontrolu funkce stěračů a ostřikovačů kontrolu platnosti technické kontroly
 • diagnostiku – výpis paměti závad

OBJEDNAT SERVIS

 

Valašské Meziříčí: 572 152 911

Rožnov pod Radhoštěm: 572 152 921

Frenštát pod Radhoštěm: 572 152 931

Šenov u Nového Jičína: 572 152 941

 

Program pro vozy starší 4 let

šeková knížka plná slev

U nás autorizovaného servisního partnera máte jistotu, že používá ŠKODA Originální díly a výrobcem předepsané technologické postupy – dobré vlastnosti vašeho vozu tak zůstanou zachovány. Pokud chcete využít naší nabídky, stačí navštívit náš autoservis ŠKODA, který vám poskytne šekovou knížku plnou slev. Využijte zvýhodnění až 20 % na originální náhradní díly ŠKODA a práci! Pokud vlastníte vůz ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI, SUPERB, KODIAQ nebo KAROQ, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určena právě vám. Stačí si knížku jednoduše stáhnout, nebo o ni požádat v našich showroomech.

 

Spoléhejte se na profesionály

U autorizovaného servisního partnera máte jistotu, že používá ŠKODA Originální díly a výrobcem předepsané technologické postupy – dobré vlastnosti vašeho vozu tak zůstanou zachovány. Pokud chcete využít naší nabídky, stačí navštívit jeden z našich autorizovaných servisů ŠKODA, který vám poskytne Šekovou knížku plnou slev.

Kdo může akce využít?

Fyzická nebo právnická osoba vlastnící model ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI, SUPERB, KODIAQ nebo KAROQ, jehož stáří je 4 a více let.

STÁHNOUT ŠEKOVOU KNÍŽKU

 

 

Servisní prohlídky
Abyste váš vůz udrželi dlouho v kondici, funkční a případně nenechali propadnout nároky na záruku, je nutné absolvovat pravidelné servisní prohlídky u autorizovaného servisního partnera ŠKODA. Informaci o servisních intervalech vozů ŠKODA naleznete v servisní knížce, nebo návodu k obsluze vozidla, které jsou nedílnou součástí palubní literatury vašeho vozu ŠKODA.

Příprava na STK a měření emisí
Připravíme vaše vozidlo na technickou kontrolu a měření emisí. V případě nutnosti autorizovaný servisní partner ŠKODA odstraní po dohodě s vámi všechny zjištěné nedostatky. Budete tak mít naprostou jistotu, že je váš automobil dokonale připraven.

Výměna oleje
Pravidelně vám vyměníme olej a olejový filtr, aby byl zaručen správný provoz motoru a jeho dlouhá životnost. ŠKODA AUTO doporučuje ŠKODA Originální olej.

Čištění klimatizace
Nabízíme vám kompletní servis klimatizace. Provedeme test těsnosti klimatizačního systému, zkontrolujeme funkce a tlaky klimatizace a změříme množství chladiva. Všechny práce provedeme přesně podle předpisů výrobce a použijeme nejmodernější zařízení doporučené výrobcem. V případě potřeby provedeme doplnění chladicího média či vyčištění klimatizace speciálním přípravkem.

Geometrie náprav vozidla
Nesprávná geometrie náprav způsobuje nerovnoměrné opotřebení pneumatik vašeho vozu. Proto vám nabízíme zaměření geometrie náprav a v případě nutnosti její odborné seřízení. Veškeré práce provedeme přesně podle předpisů výrobce na moderním zařízení schváleném výrobcem.

Servis karoserie a laku
Poškození karoserie a lakovaných ploch odborně odstraní váš autorizovaný servisní partner ŠKODA, a to podle technologických postupů stanovených výrobcem a s použitím ŠKODA Originálních dílů. To je důležité nejen pro vaši bezpečnost, ale také pro funkčnost a zachování hodnoty vašeho vozidla.

Sezónní akce
Aby byl váš vůz dobře připraven na nadcházející sezonu, připravuje váš autorizovaný servisní partner ŠKODA pravidelně sezonní akce s atraktivní, cenově výhodnou nabídkou dalších služeb.

SERVIS PNEUMATIK

Přezouvání pneumatik nebo výměna kompletních kol na letní/zimní

Nezapomeňte, že v České republice můžete jezdit na letních pneu již od 1. dubna bez hrozby pokuty. Přezouvání na zimní pneu pak legislativa České republiky předepisuje v období od 1. listopadu do 31. března, kdy je povinnost mít zimní pneumatiky. Je povinné mít zimní pneumatiky na úsecích označených značkou povinná zimní výbava nebo v případě, že se na vozovce nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza.

Jaká by měla být hloubka dezénu pneumatik?

 • Zákonem předepsaná minimální hloubka dezénu u letních pneumatik pro automobily je v Evropě 1,6 milimetru.
 • Zákonem předepsaná minimální hloubka dezénu u zimních pneumatik je 4 milimetry.

Naše pneuservisy na všech provozovnách jsou na to připraveny.

Kola Vám umyjeme, osušíme a následně uskladníme v zabezpečených prostorech Autocentra, ve speciálně k tomu určených regálech.

Objednejte se pohodlně online na odkazu níže nebo na tel:572 152 911

OBJEDNAT SERVIS

 

Servis pneumatik

Služby pneuservisu jsou poskytovány odborníky na nejmodernějších strojích, které jsou pravidelně kalibrované. Používáme ověřené momentové klíče a tlakoměry s důrazem na maximální bezpečnost zákazníka. Samozřejmostí je zavádění nejmodernějších technologií a postupů. Tradice společnosti, odbornost, kvalita a profesionalita servisních služeb i to nejmodernější strojní vybavení  Vám nabízíme v pneuservisu Autocentra Lukáš.

 • Odborná výměna kol (pneumatik, disků, duší, ventilů)
 • Vyvážení kol
 • Hustění pneumatik
 • Ekologická likvidace ojetých pneumatik

 

 

 

USKLADNĚNÍ V NAŠEM PNEUHOTELU

… i vaše pneumatiky si zaslouží pohodlí

Pro naše zákazníky jsme s ohledem na velkou poptávku minulých sezón rozšířili na všech provozovnách prostory pro uskladňování nepoužívaných sezónních pneumatik. Vaše uskladňované komplety mohou být pro zachování delší životnosti a vzhledu umyté na speciálním švédském stroji Drester Turbo Wash 3000 / 5000. Dopřejte letním pneumatikám pohodlí a nechte je u nás přes zimu uskladnit.

Exkluzivní individuální nabídka kompletních kol a pneumatik

Hledáte pneumatiky? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám doporučíme a vytvoříme individuální nabídku přímo na míru. Kompletní kola a pneumatiky máme vždy nové a dle výrobce řádně skladované. Pro zákazníky ŠKODA jsme připravili při nákupu nových letních kompletů tříletou pneugaranci, která se pro případ neopravitelného poškození pneumatiky postará o krytí vzniklé škody.

Kontrola ojetého vozu zdarma

Koupili jste si ojetý vůz? Nabízíme vám jedinečnou příležitost nechat si ho zdarma zkontrolovat u některého z participujících autorizovaných servisních partnerů ŠKODA.

 

 

ŠKODA Economy díly

Jedná se o speciální skupinu náhradních dílů, které byly optimálně navrženy pro vozy starší 4 let, aby náklady na údržbu a opravy těchto vozidel odpovídaly jejich časové hodnotě. Nabízí tak optimální poměr mezi cenou opravy a zůstatkovou hodnotou vozidla.

Zatímco ŠKODA Originální díly a ŠKODA Výměnné díly jsou identické s díly používanými při výrobě nových vozů, u Economy dílů byl lehce snížen počet variant a upraveny jejich konstrukční vlastnosti. Jsou použity odpovídající materiály, a to nikdy na úkor kvality.

Můžete si být jisti, že stejně jako všechny produkty ŠKODA, tak i ŠKODA Economy díly jsou vyrobeny dle technologických standardů ŠKODA s důrazem na maximální kvalitu a bezpečnost. Na ŠKODA Economy díly poskytujeme standardní dvouletou záruku. Dodávají se prostřednictvím autorizované dealerské sítě ŠKODA.

 

Proč nakupovat ŠKODA Economy díly?

Jedná se 100 % o výrobek ŠKODA AUTO. Mohou být až o 35 % levnější než Originální díly, jejich kvalita je důsledně testována koncernem Volkswagen a nabízí dvouletou záruční lhůtu.

Sortiment Economy dílů zahrnuje tyto náhradní díly: výfuky, brzdové destičky, autobaterie, tlumiče, alternátory, brzdové kotouče, filtry, zapalovací svíčky, lišty stěračů, startéry ale také kapaliny do ostřikovačů.

 

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína