737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

NOVÝ KODIAQ

Největší z rodiny

SUV dlouhé 4,7 metru, s až 7 sedadly a nejmodernější technologií.

SEBEVĚDOMÝ DESIGN

Nová ŠKODA KODIAQ se vyznačuje dokonalou souhrou ladných linií, dynamických křivek a robustního vzhledu, díky nimž je zcela nepřehlédnutelná.

TOP LED zadní světla s animovanými ukazateli směru jízdy mají prosvícení do tvaru písmene C, typické pro design značky ŠKODA. Ve vnější části zadních světel je patrná krystalická struktura viditelná ze strany. Tvar svítilen byl dokonce aerodynamicky zoptimalizován, aby zlepšil proudění vzduchu kolem vozu.

INTERIÉR PŘÁTELSKÝ K RODINĚ

S novým vozem ŠKODA KODIAQ se už nikdy nebudete muset trápit, že by se při balení něco nevešlo. Snadno do něj totiž naložíte úplně vše, co potřebujete. Zavazadlový prostor pojme 835 litrů v základní pětimístné konfiguraci a až 2 065 litrů při sklopených zadních sedadlech.

 

KOMFORT, NA KTERÝ SI SNADNO ZVYKNETE

Nový KODIAQ nabízí Adaptivní podvozek DCC s volbou jízdního režimu. DCC umožňuje řidiči upravit chování vozu výběrem z předdefinovaných profilů: Normal, Sport nebo Comfort, případně podle osobních preferencí volbou v režimu Individual.

Automatické řazení poskytuje snadné ovládání vozu. Sedmistupňová dvouspojková automatická převodovka DSG je k dispozici pro všechny nabízené motory. Mezi hlavní výhody automatické převodovky DSG patří schopnost plynule a rychle měnit převodové stupně při zachování nízké spotřeby paliva.

ZÁBAVA BEZ HRANIC

Když sjedete z asfaltu, nemusíte hledat místo na parkování. Se svou vysokou světlou výškou, inteligentním pohonem 4×4, extrémně tuhou karoserií a sadou elektronických jízdních asistentů vás KODIAQ doveze dál, než byste si dokázali představit.

Inteligentní pohon všech kol

Díky inteligentnímu pohonu 4×4 je SUV značky ŠKODA připraveno na každou příležitost. Nový KODIAQ je velmi schopný při jízdě mimo zpevněné cesty. Pohon všech kol s elektronicky řízenou vícelamelovou spojkou si poradí s každou změnou pod koly v řádu milisekund.

BEZPEČNOST BEZ KOMPROMISŮ

ŠKODA KODIAQ přináší do třídy středních SUV řadu bezpečnostních prvků a jízdních asistentů, které byly dosud výsadou těch nejdražších vozů. Nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení podtrhuje úroveň bezpečnosti vozu ŠKODA KODIAQ.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína