737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

ŠkodaOCTAVIA COMBI

Bestseller v nejnovějším vydání

Obrovský prostor a dokonalé pohodlí. Do města i na dlouhé cesty.

ELEGANTNÍ A OSTŘE ŘEZANÝ DESIGN

Nový vůz nabízí nestárnoucí design, přesně jak je u modelu OCTAVIA zvykem. Vůz můžete nyní doplnit až 19″ koly z lehké slitiny. Novinkou jsou také zapuštěné střešní nosiče, které splývají s linií střechy. Dalším poznávacím znamením jsou LED světlomety vpředu i vzadu, které přinášejí perfektní viditelnost za všech podmínek.

DOST MÍSTA PRO CELOU RODINU

Dokonale vyvážené proporce ukrývají ještě větší objem zavazadlového prostoru. Nová a ještě prostornější OCTAVIA COMBI počítá s celou vaší rodinou. Do zavazadlového prostoru o objemu 640 litrů naložíte vše, co je potřeba, a ještě zbude spousty místa pro cestující na předních a zadních sedadlech.

ŠPIČKOVÁ BEZPEČNOST

Cestujte bez starostí, ať už se prodíráte ucpanými městskými ulicemi, nebo vás čekají dlouhé úseky na dálnici. OCTAVIA COMBI přináší několik zcela nových asistenčních systémů, které spolu s až 9 airbagy posouvají ochranu cestujících opět o generaci dál.

MODERNÍINTERIÉR

Vítáme vás v interiéru nové generace, který posouvá měřítka ve své třídě. Head-up display promítající informace na čelní sklo vám nabídne nový pohled na svět. Vše důležité potom najdete na dvou 10″ displejích. Minimalistické linie a ambientní osvětlení dotváří elegantní atmosféru na palubě. Nový model nabízí i výjimečné pohodlí. Třeba díky masážní funkci pro sedadlo řidiče nebo speciálním komfortním opěrkám vzadu. Nabídka komfortní výbavy sahá od adaptivního tempomatu (ACC) až po třízónovou automatickou klimatizaci Climatronic.

ÚSPORNÝ PROVOZ

Získejte prostorné rodinné auto, které je zároveň levné na provoz a ohleduplné k životnímu prostředí. Vybírejte z palety benzinových a naftových motorů dodávaných také v elektrifikovaných variantách. Konkrétně najdete v nabídce benzínový motor 1,5 TSI s šestistupňovou manuální převodovkou a výkonem 110 kW. Z dieslových agregátů na výběr z 2,0 TDI 85 kW, opět s šestistupňovým manuálem a 2,0 TDI 110 kW se sedmistupňovou automatickou převodovkou.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína