737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

NováŠKODA OCTAVIA

Bestseller v nejnovějším vydání

Nová OCTAVIA je již 4. generací našeho nejprodávanějšího modelu. Za celou svou kariéru získala OCTAVIA více než 50 mezinárodních ocenění a více než 6,5 milionu vozů OCTAVIA bylo od roku 1996 doručeno zákazníkům. v současnosti je OCTAVIA nejprodávanějším modelem v několika evropských zemích.

REPREZENTATIVNÍ DESIGN

Díky perfektním proporcím a čistým plochám působí OCTAVIA stylovým a sportovním dojmem. Oproti předchozí generaci je OCTAVIA nejen delší, ale také širší. Nový design současně přispívá k výborné aerodynamice. Díky součiniteli odporu vzduchu od 0,24 patří zcela nová OCTAVIA k vozům s nejlepší aerodynamikou na světě.

MATRIX-LED SVĚTLOMETY

Výraznou příď charakterizuje široká maska chladiče, na kterou navazují úzké Matrix-LED hlavní světlomety. Jejich největší předností je Matrix maticová funkce, která dokáže postupným rozsvěcováním a zhasínáním jednotlivých LED segmentů zamezit oslnění ostatních účastníků provozu. Díky tomu vám mohou na cestu nepřerušovaně svítit výkonná dálková světla, abyste měli dokonalý přehled o dění před vámi.

Dvoudílná Top LED zadní světla po stranách zdobí krystalové segmenty. Jsou vybavena animovaným ukazatelem směru jízdy, který nejen skvěle vypada, ale také lépe informuje ostatní řidiče o vašem úmyslu odbočit.

ŠPIČKOVÁ BEZPEČNOST

Cestujte bez starostí, ať už se prodíráte ucpanými městskými ulicemi, nebo vás čekají dlouhé úseky na dálnici. OCTAVIA COMBI přináší několik zcela nových asistenčních systémů, které spolu s až 9 airbagy posouvají ochranu cestujících opět o generaci dál.

MODERNÍ INTERIÉR

Absolutní novinkou je head-up displej promítající aktuální rychlost, navigační instrukce a další údaje na čelní sklo, abyste mohli nerušeně sledovat silnici před sebou. Podrobnější informace vám nabízí Virtuální kokpit s uhlopříčkou 10,25″ a 4 různými možnostmi zobrazení, jejichž pomocí si můžete nastavit, které údaje se vám mají zobrazovat. Na až 10″ displeji infotainment systému, který je pohodlně umístěn vysoko na přístrojové desce v zorném poli řidiče, najdete mimo jiné platformy Apple CarPlayAndroid Auto či aktuální informace z online služeb ŠKODA Connect.

Volič automatické převodovky DSG  s technologií shift-by-wire již s převodovkou není mechanicky spojen, takže příkazy přeřazení probíhají pouze elektronicky. Řazení elegantním přepínačem, stejně jako aktivaci nové elektrické parkovací brzdy, tak zvládnete lehkým pohybem prstu. Zcela nový dvouramenný volant umožňuje ovládání všech hlavních funkcí.

ÚSPORNÝ PROVOZ

Získejte prostorné rodinné auto, které je zároveň levné na provoz a ohleduplné k životnímu prostředí. Vybírejte z palety benzinových a naftových motorů dodávaných také v elektrifikovaných variantách. Konkrétně najdete v nabídce benzínový motor 1,5 TSI s šestistupňovou manuální převodovkou a výkonem 110 kW. Z dieslových agregátů na výběr z 2,0 TDI 85 kW, opět s šestistupňovým manuálem a 2,0 TDI 110 kW se sedmistupňovou automatickou převodovkou.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína