737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

ŠKODA Fabia

Sebevědomě svá

Moderní design a technologie, největší zavazadlový prostor ve své třídě

KRÁSNÁ A FUNKČNÍ SOUČASNĚ

FABIA představuje další krok ve vývoji designového jazyka značky ŠKODA. Působí sportovním a zároveň vlídným dojmem. Je navržena tak, že budete objevovat zajímavé detaily bez ohledu na to, z jakého úhlu se na ni podíváte. Díky nejlepší aerodynamice ve své třídě dosahuje FABIA nejnižšího součinitele odporu vzduchu (od 0,28).

SOFISTIKOVANÝ A PROSTORNÝ INTERIÉR

Interiér vozu je propracovaný do nejmenších detailů a prostorný ve všech směrech. Komfort cestujících vpředu i vzadu dokonale doplňuje široká nabídka bezkonkurenčních chytrých řešení Simply Clever. FABIA nyní nabízí bezesporu největší zavazadlový prostor ve své třídě (380 litrů).

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Nejmodernější vymoženosti a bezpečnostní prvky se o vás postarají na každé cestě. Můžete se spolehnout na moderní a bezpečný design, až 9 airbagů a asistenční systémy pro řízení i parkování. Pro vaše pohodlí je k dispozici dvouzónová klimatizace, rozsáhlé možnosti konektivity, volitelné střešní panoramatické okno a další prvky.

CHYTROST I SKVĚLÝ VZHLED

FABIA se pyšní nejen svým vzhledem, ale i chytrostí. Podrobné informace o vozidle vám poskytne virtuální kokpit s úhlopříčkou 10,25“ a s pěti různými možnostmi zobrazení. Svou FABII si můžete vybavit multimediálním systémem s obrazovkou o úhlopříčce až 9,2” uprostřed palubní desky, okolním osvětlením a zvukovým systémem ŠKODA.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína