737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

ŠkodaSuperb Combi

Nová Škoda Superb Combi

Působivý vůz, který nabízí prostor pro celou rodinu. To je Superb Combi.

Nová ŠKODA Superb Combi disponuje největším interiérem a největším zavazadlovým prostorem ve své třídě. Celkový maximální objem ve dvoumístném uspořádání interiéru se blíží téměř 2000 l. Současně nová generace tohoto modelu přenáší nový, expresivní design značky ŠKODA do karoserie emocionálně a dynamicky pojatého kombi.

NÁDHERNÁ SILUETA

Celkový dynamický dojem je výsledkem dokonale vytvořeného konstruktérského mixu dlouhého rozvoru, kratšího předního převisu, energické linie střechy a nakloněného zadního okna, takže výsledná podoba téměř budí zdání karoserie typu shooting brake.

ZŘETELNÝ A VÝKONNÝ

Přesný, autentický, dynamický – přední pohled na vůz ŠKODA SUPERB COMBI nyní charakterizují upravená široká mřížka chladiče, nové Matrix-LED světlomety, které na mřížku navazují, a výrazně vylepšený nárazník  se standardními mlhovými světly LED.

INSPIRATIVNÍ BEZPEČNOST

Vůz ŠKODA SUPERB obdržel maximální 5hvězdičkové hodnocení v crash testech Euro NCAP, což zdůrazňuje vysoké bezpečnostní normy modelové řady ŠKODA.

Pro vaši vyšší bezpečnost je k dispozici celá řada asistenčních systémů. Upravený vůz SUPERB má rozšířenou škálu moderních inovací, např. Front Assist s prediktivní ochranou chodců, Asistent změny jízdního pruhu s dosahem až 70 m.

VÝKON ZAMĚŘENÝ NA JISTOTU

Výkonné motory, bleskurychlá převodovka DSG, pohon všech kol a Adaptivní podvozek DCC. Vůz SUPERB je vrcholným modelem značky ŠKODA, který nabízí vše, co potřebujete.

Většina motorů vozu SUPERB má automatickou převodovku DSG. DSG je automatická převodovka vybavená dvěma nezávislými převodovkami a spojkami. Její hlavní výhodou je možnost rychlého a hladkého řazení převodových stupňů při nízké spotřebě paliva.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína