737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

ŠkodaSuperb

Nová Škoda Superb

Nová ŠKODA Superb láká k pohledu... k pohledu z blízka

Precizní, autentická a dynamická – přední část nové ŠKODA Superb je charakteristická širokou maskou chladiče a uprostřed umístěným logem, kapotou s dynamickými konturami a ostře řezanými, širokými světlomety a mlhovkami. Prodloužená karoserie, zkrácený přední převis, krátká střecha s protaženým zadním oknem a vysoko umístěná tornádo linie vytvářejí sportovní, kupé podobný dojem.

DOKONALE PADNOUCÍ DESIGN

Fascinující jsou i zřetelná geometrie konstruktérského jazyka, nápadné tvarové plochy, skulpturální tvary, puristická preciznost a elegantní linie – jako kdyby byly vytvořeny z jednoho kusu. Podmanivý expresivní charakter exteriéru vozu nenápadně přechází do jeho interiéru.

ZŘETELNÝ A VÝKONNÝ

Přesný, autentický, dynamický – přední pohled na vůz ŠKODA SUPERB nyní charakterizují upravená široká mřížka chladiče, nové Matrix-LED světlomety, které na mřížku navazují, a výrazně vylepšený nárazník se standardními mlhovými světly LED.

NOBLESNĚJŠÍ

SUPERB nabízí také množství drobných vylepšení, která společně posouvají interiér do vyšší třídy. Mezi nové prvky patří chromované komponenty na přístrojové desce a okolo kliky dveří a rukojeti nebo nový dekor na středové konzole. Laťku i nadále nastavuje bezkonkurenční prostor pro cestující. Ve své třídě nemá ŠKODA SUPERB v tomto ohledu rovného. Samotný prostor pro nohy u zadních sedadel činí štědrých 157 mm.

INSPIRATIVNÍ BEZPEČNOST

Vůz ŠKODA SUPERB obdržel maximální 5hvězdičkové hodnocení v crash testech Euro NCAP, což zdůrazňuje vysoké bezpečnostní normy modelové řady ŠKODA.

Pro vaši vyšší bezpečnost je k dispozici celá řada asistenčních systémů. Upravený vůz SUPERB má rozšířenou škálu moderních inovací, např. Front Assist s prediktivní ochranou chodců, Asistent změny jízdního pruhu s dosahem až 70 m.

VÝKON ZAMĚŘENÝ NA JISTOTU

Výkonné motory, bleskurychlá převodovka DSG, pohon všech kol a Adaptivní podvozek DCC. Vůz SUPERB je vrcholným modelem značky ŠKODA, který nabízí vše, co potřebujete.

Většina motorů vozu SUPERB má automatickou převodovku DSG. DSG je automatická převodovka vybavená dvěma nezávislými převodovkami a spojkami. Její hlavní výhodou je možnost rychlého a hladkého řazení převodových stupňů při nízké spotřebě paliva.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína