737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

VolkswagenGolf

Nový Golf

Výbava & Design

Klasický Golf: sportovní, dynamický a nápadný. Okouzlující design nového vozu Golf bude splňovat vysoké nároky – jak se sluší na zakladatele své třídě.

Exteriér

Na první pohled je patrné, že se jedná o Golf – jen ještě s výrazně krásnějším a sebejistějším projevem tak, jako ostatně každá generace tohoto modelu – od nově navržených světlometů, nárazníků a dynamické mřížky chladiče až po zadní difuzor a markantní zadní světla s LED technologií.

Interiér

Prostor, který je v harmonii s komfortem, v harmonii kvalitou i v harmonii s novými technologiemi. To vše na Vás čeká uvnitř nového vozu Golf a má to pouze jeden účel: zajistit, aby každá Vaše jízda byla maximálně pohodlná a uvolněná.

Světla

Design osvětlení nového vozu Golf nic neskrývá, a to v několika atraktivních variantách. Nezáleží na tom, pro kterou z nich se rozhodnete – světlo Vám vždy pomůže, abyste vše viděli jasně.

Kola

Která kombinace kol a pneumatik se nejlépe hodí k Vašemu vozu Golf je pouze věcí názoru. Kola z lehké slitiny však v každém ohledu umocňují sportovní přirozenost vozu Golf.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína