737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

VolkswagenPassat Variant

Suverénní jako Vy.

Úspěch, který má svou podobu.

Na dosaženém úspěchu je nejkrásnější to, že ho konečně máte před očima. Nebo se z něj můžete dívat na okolní svět. S vozem Passat Variant můžete dokonce obojí, protože Vás zaujme jak zvenčí, tak i zevnitř. A zaujal i porotu soutěže „Car of the Year“ a „iF Gold“. V obou anketách se Passat Variant stal vítězem pro rok 2015.

Suverénní jako Vy.

Suverenita je výsledkem jedinečné síly. A také schopnosti tuto sílu projevit. Na voze Passat Variant je okamžitě patrné, jak je inovativní. K nejmarkantnějším prvkům, které zaujmou na jeho exteriéru, patří výrazně tvarované LED světlomety a zadní světla tvořená LED diodami, stejně jako dynamické boční linie. Velmi elegantní je také dlouhý rozvor a krátké převisy karoserie.

Rádia a navigační systémy

Ve Vašem voze Passat Variant si sami určíte, co budete poslouchat. Vybírat přitom můžete ze dvou rádií – s vyladěnými reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat také jeden ze dvou navigačních systémů, které splní téměř každé multimediální přání.

Asistent pro jízdu v koloně

novativní asistent pro jízdu v koloně, který je součástí výbavy na přání, pomáhá řidiči ve váznoucí dopravě a eliminuje tak riziko nehod z nedobrzdění

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína