737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

VolkswagenPassat

Suverénní jako Vy.

Ztělesněný úspěch.

Na dosaženém úspěchu je nejkrásnější to, že ho konečně máte před očima. Nebo se z něj můžete dívat na okolní svět. S vozem Passat můžete dokonce obojí, protože Vás zaujme jak zvenčí, tak i zevnitř. A zaujal i porotu soutěže „Car of the Year“ a „iF Gold“. V obou anketách se Passat stal vítězem pro rok 2015

Suverénní jako Vy.

Suverenita je výsledkem jedinečné síly. A také schopnosti tuto sílu projevit. Na voze Passat je okamžitě patrné, jak je inovativní. K nejmarkantnějším prvkům, které zaujmou na jeho exteriéru, patří výrazně tvarované LED světlomety* a zadní světla tvořená LED diodami, stejně jako dynamické boční linie. Velmi elegantní je také dlouhý rozvor a krátké převisy karoserie.

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce.

Ve Vašem voze Passat si sami určíte, co budete poslouchat. Vybírat přitom můžete ze dvou rádií – s vyladěnými reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat také jeden ze dvou navigačních systémů, které splní téměř každé multimediální přání.

Nebudete věřit svým uším.

Nádherný zvuk audiosystému „DYNAUDIO Confidence“, který je součástí výbavy na přání, přivede Vaše spolucestující k němému úžasu. Díky dvanácti vzájemně perfektně sladěným reproduktorům si zvuk v dokonalé high-end kvalitě můžete užívat v celém interiéru.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína