737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

VolkswagenTiguan

Život bez hranic.

Zanechá dojem.

Nový Tiguan Vám v každém terénu otevírá spoustu možností. Díky moderním technologiím a suverénním jízdním vlastnostem Vás podporuje ve všem, čeho chcete dosáhnout – ať je to v terénu, na silnici nebo online. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro dynamickou eleganci linie výbavy Highline, nebo pro ještě sportovnější výbavu R-Line, nový Tiguan je ztělesněním toho, co napovídá již první dojem.

Pohled na okolí vozu "Area View"

Nebylo by krásné, abyste v nepřehledných situacích, jako např. při vyjíždění z parkovacího místa v rušném centru města nebo při manevrování v náročném terénu, mohli jedním pohledem zachytit vše, co se děje v širším okolí Vašeho automobilu? Díky čtyřem kamerám pohledu na okolí vozu „Area View“, který je součástí výbavy na přání, se toto přání stává realitou.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkovací asistent „Park Assist“, který je součástí výbavy na přání, Vás nadchne i v případě, že patříte do nepočetné skupiny jedinců, kteří i před publikem chladnokrevně zajedou do nejtěsnější parkovací mezery. Systém dokáže parkovací místa nejenom rozpoznat, ale umí do nich také samostatně zajet.

4MOTION Active Control

iguan je nejenom prostředkem k získávání nových zážitků, ale sám je jedním z nich. Díky systému 4MOTION Active Control máte k dispozici nastavení, která jsou přesně přizpůsobená nejrůznějším podmínkám terénu. V módu „Onroad“ navíc můžete pomocí volby jízdního profilu vybírat z pěti různých možností.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína