737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

VolkswagenTouareg

Připravený na všechno.

Zvládne 100% stoupání i 580 milimetrů hlubokou vodu.

Touareg je připraven na každou výzvu i na spoustu dalších věcí. Najde si cestu i tam, kde žádná nevede, a pokračuje tam, kde už to jiní museli vzdát. Umožňuje to například stálý pohon všech kol 4MOTION, který rozděluje podle aktuální potřeby sílu motoru na všechna čtyři kola. Téměř na každém povrchu je tak zajištěn optimální pohon i trakce.

Design

Moderní tvary. Design čelní partie vozu s unikátní mřížkou chladiče vytváří jedinečný dojem. Integrované bi-xenonové světlomety jsou pokračováním přesně vedených linií mřížky chladiče a umocňují charakteristické tvary čelní partie vozu.

Volnoběžná funkce

Můžete to zažít každý den – nejdále dojedete, když věci prostě nebudete brzdit. A díky volnoběžné funkci můžete využívat kinetickou energii Vašeho vozu Volkswagen. Jednoduchým a pohodlným způsobem tak můžete ušetřit až půl litru paliva na 100 kilometrů.

Interiér

Komfortní prostředí Vás bude obklopovat i uprostřed divočiny. To proto, že interiér vozu Touareg Vás bude rozmazlovat vybranými materiály a elegantními barvami, které budou pohlazením pro Vaše dlaně a potěšením pro Vaše oči. Tento luxus budete vnímat ještě intenzivněji v drsném a nevlídném okolním prostředí.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína