737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

h1>VolkswagenTouran

Rodina je pěkná jízda. Užijte si ji.

Více variability pro Váš rodinný život.

Touran zanechá dojem – a platí to i v případě, že se z něj díváte na okolní svět. Více světla i lepší výhled totiž zajistí panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, které je největší ve své třídě (výbava na přání). Pod jeho kompaktními vnějšími rozměry, které jsou velmi praktické v městském prostředí, se skrývá inteligentní koncepce interiéru. Kromě skvělého výhledu z vozu poskytuje Touran rovněž spoustu místa pro nohy všech cestujících, což je významný přínos pro komfort zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti.

Váš Volkswagen se promění na chytrý mobilní telefon na kolech.

Nové a praktické služby i užitečné aplikace – to je svět, který přináší systém Car-Net. Ať už se jedná o individuální navigaci, nebo propojení Vašeho automobilu s Vaším chytrým mobilním telefonem – Váš Touran lze na přání vždy spolehlivě připojit do sítě.

Když Vám Vaše záda leží na srdci.

Sedadla ergoActive, která jsou součástí výbavy na přání, zajistí vysoký komfort sezení. K výbavě sedadel ergoActive patří rovněž vyhřívání. Na místě řidiče je sedadlo navíc doplněno masážní funkcí. Sedadlo řidiče nebo obě přední sedadla si můžete pohodlně přizpůsobit a zajistit tak úlevu svým zádům.

Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva.

Hodně a rádi cestujete, můžete však přitom mít nízkou spotřebu paliva? Naše naftové TDI motory jsou vybavené technologií Common Rail a jsou optimalizované na efektivitu, krouticí moment a výkon.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína