737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Zimní kompletní kola

Objednávejte na tel: 572 152 940

Využijte slevy až 5000 Kč na komplet 4 kol s již obutými kvalitními pneumatikami. Akce platí pouze do vyprodání zásob.

Na všechny kola se vztahuje program ŠKODA Pneugarance, díky které máte 3letou garanci slevy na výměnu neopravitelné pneumatiky poškozené při běžném provozu, včetně najetí na obrubník.

Kompletní set kola a zimní pneumatiky vám pomůže elegantně vyřešit každoroční otázku přezouvání vozidla. Pokud budete mít k dispozici zimní pneumatiky na již připravených discích, ušetříte při přezouvání čas i peníze. Vaše letní kola zároveň nebudou vystaveny tvrdým podmínkám během zimního období, takže zůstanou ve velmi dobrém stavu a nadále budou vypadat atraktivní. Na disk je obuta kvalitní zimní pneumatika. Kola jsou již vyvážena a připravena k okamžitému použití.

 

 

 

 

 

 

ŠKODA Pneugarance

Ani vysoce kvalitní pneumatiky nejsou zcela odolné proti nástrahám, které na vás mohou čekat na cestách. Ať už jde o hřebíky, nebo ostré obrubníky a kameny, poškození pneumatiky bývá většinou natolik rozsáhlé, že je potřeba pořídit si novou. A právě proto, aby pro vás zničená pneumatika již neznamenala finanční ztrátu, vám přinášíme náš nový originální program ŠKODA Pneugarance. Garanci na pneumatiku automaticky získáte při koupi samostatné letní nebo zimní pneumatiky nebo kompletního zimního kola u nás. Garance je poskytována jednotlivě, tedy bez ohledu na počet zakoupených kol. Vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Pokud máte platnou doživotní Záruku mobility, můžete využít i odtah do nejbližšího autorizovaného servisu ŠKODA.

VOLNÉ PNEUMATIKY

Nabízíme také kompletní sortiment letních i zimních pneumatik od renomovaných výrobců. V případě zájmu o samostatné pneumatiky nebo kompletní nabídku nás můžete kontaktovat:

Valašské Meziříčí: 572 152 911

Rožnov p. Radhoštěm: 572 152 921

Frenštát p. Radhoštěm: 572 152 931

Šenov u Nového Jičína: 572 152 941

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína