737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Čištění a plnění klimatizace

Nabízíme servis, plnění a čištění klimatizace vašeho vozu. Pravidelným servisem udržujete klimatizaci vašeho vozu v dobré kondici, ale také tím zajistíte zdravotní nezávadnost vdechovaného vzduchu.

V létě je pro nás klimatizace téměř nenahraditelná, ale velmi užitečná je i v zimních měsících, kdy vysouší vzduch a rychle a efektivně vám pomůže s odmlžením skel. Kromě čištění je podstatné také pravidelné užívání. Proto i v zimě doporučujeme alespoň jednou měsíčně klimatizaci zapnout. Kombinací obojího předejdete šíření mikroorganismů, plísní i nepříjemného zápachu.

Jarní servisní nabídka klimatizace:

1)      Vyčištění klimatizaceakční cena 690 Kč vč. DPH

Profesionální vyčištění chladícího systému (provedeme dezinfekci výparníku, dezinfekci ventilačního systému a hloubkovou dezinfekci interiéru)

2)      Servis klimatizace – akční cena 990 Kč vč. DPH

Profesionální regenerace chladícího media klimatizace (provedeme kontrolu množství a regeneraci chladícího media, test těsnosti systému, doplnění chladícího media a oleje, test funkčnosti klimatizace). Akční cena neobsahuje množství doplněného chladícího media a oleje.

3)      Servis klimatizace s vyčištěnímakční cena 1490 Kč vč. DPH

Profesionální regenerace a vyčištění chladicího media klimatizace (provedeme kontrolu množství a regeneraci chladícího media, test těsnosti systému, doplnění chladícího media a oleje, test funkčnosti klimatizace, dezinfekce výparníku, dezinfekce ventilačního systému, hloubková dezinfekce interiéru). Akční cena neobsahuje množství doplnění chladícího media a oleje.

Nabídka platí do 31.5.2024.

Jak probíhá servis klimatizace?

Nejdříve desinfikujeme výparník a větrací šachty. Výparník je díl, který slouží k ochlazování vzduchu, během kterého na něm zůstává vlhkost. V ní se zachytávají částečky nečistot a také se zde daří roztočům, bakteriím, virům i mikroskopickým houbám. Čištěním klimatizace omezujeme vdechování těchto částic.

Dalším krokem je výměna pylového filtru, na kterém se postupně usazuje prach a nečistoty. Jeho výměnu doporučujeme jedenkrát ročně, nebo po ujetí 30 000 km. Dalšími kroky servisu klimatizace jsou doplnění chladicí kapaliny a oleje, kontrola těsnosti systému a celkový test klimatizace.

Pro bližší informace a objednání do servisu nás neváhejte kontaktovat.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína