737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Jarní servis ŠKODA

Jarní servisní prohlídka jen za 299 Kč.

Připravili jsme pro Vás pestrou nabídku letních pneumatik za výhodné ceny, samozřejmostí je možnost přezutí od 600 Kč nebo uskladnění pneumatik za 500 Kč.

V rámci jarní servisní prohlídky zkontrolujeme

 • Diagnostika – výpis paměti závad – protokol zákazníkovi k dispozici k nahlédnutí
 • Kontrola stavu akumulátoru (pomocí zátěžového testu)
 • Kontrola tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy
 • Kontrola brzdového systému a podvozku
 • Kontrola množství motorového oleje, chladící kapaliny a brzdové kapaliny
 • Kontrola funkčnosti a nastavení osvětlení (mimo xenonových a LED světel)
 • Kontrola funkčnosti stěračů a ostřikovačů
 • Kontrola platnosti technické kontroly
 • Funkčnost klimatizace

To vše za akční cenu 299 Kč.

Získejte bezpečné a kvalitní doplňky plně kompatibilní s modely ŠKODA
Rozšiřte možnosti svého vozu a vyberte si ze stovek inovativních a praktických produktů ŠKODA Originálního příslušenství. Získáte bezpečné a kvalitní doplňky, které jsou plně kompatibilní s modely ŠKODA.

Budeme Vás informovat o výhodných cenách vybraného sortimentu ŠKODA Originálních dílů a příslušenství – se slevou ve výši až 40 %. 

Připravili jsme pro Vás pestrou nabídku letních pneumatik za výhodné ceny, samozřejmostí je možnost přezutí od 600 Kč nebo uskladnění pneumatik za 500 Kč

Vlastníte vůz ŠKODA starší 4 let? Pak můžete získat ještě výhodnější ceny díky Šekové knížce plné slev, která nabízí až 20% slevy na vybrané opravy a řadu dalších výhod. Více informací získáte ZDE.

Kontaktujte nás na níže uvedeném telefonním čísle, rádi Vám podáme bližší informace a domluvíme s Vámi termín návštěvy v našem autorizovaném servisu ŠKODA nebo se můžete objednat online

OBJEDNAT SERVIS

 • Valašské Meziříčí: 572 152 911
 • Rožnov pod Radhoštěm: 572 152 921
 • Frenštát pod Radhoštěm: 572 152 931
 • Šenov u Nového Jičína: 572 152 941

Rovnou se můžete objednat do servisu na tel. č. výše.

Po-Pá 07:00 – 17:00

So 8:00 – 12:00

Ne Zavřeno

Poctivé servisní služby

Servisní prohlídky

Abyste váš vůz udrželi dlouho v kondici, funkční a případně nenechali propadnout nároky na záruku, je nutné absolvovat pravidelné servisní prohlídky u autorizovaného servisního partnera ŠKODA. Informaci o servisních intervalech vozů ŠKODA naleznete v servisní knížce, nebo návodu k obsluze vozidla, které jsou nedílnou součástí palubní literatury vašeho vozu ŠKODA.

Příprava na STK a měření emisí

Připravíme vaše vozidlo na technickou kontrolu a měření emisí. V případě nutnosti autorizovaný servisní partner ŠKODA odstraní po dohodě s vámi všechny zjištěné nedostatky. Budete tak mít naprostou jistotu, že je váš automobil dokonale připraven.

Výměna oleje

Pravidelně vám vyměníme olej a olejový filtr, aby byl zaručen správný provoz motoru a jeho dlouhá životnost. ŠKODA AUTO doporučuje ŠKODA Originální olej.

Čištění klimatizace

Nabízíme vám kompletní servis klimatizace. Provedeme test těsnosti klimatizačního systému, zkontrolujeme funkce a tlaky klimatizace a změříme množství chladiva. Všechny práce provedeme přesně podle předpisů výrobce a použijeme nejmodernější zařízení doporučené výrobcem. V případě potřeby provedeme doplnění chladicího média či vyčištění klimatizace speciálním přípravkem.

Geometrie náprav vozidla

Nesprávná geometrie náprav způsobuje nerovnoměrné opotřebení pneumatik vašeho vozu. Proto vám nabízíme zaměření geometrie náprav a v případě nutnosti její odborné seřízení. Veškeré práce provedeme přesně podle předpisů výrobce na moderním zařízení schváleném výrobcem.

Servis karoserie a laku

Poškození karoserie a lakovaných ploch odborně odstraní váš autorizovaný servisní partner ŠKODA, a to podle technologických postupů stanovených výrobcem a s použitím ŠKODA Originálních dílů. To je důležité nejen pro vaši bezpečnost, ale také pro funkčnost a zachování hodnoty vašeho vozidla.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína