737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Prodejce ojetých vozů

Na plný úvazek

45 000 - 65 000 Kč

PŘIDEJTE SE DO TÝMU!

  • Baví Vás práce s automobily? Pak budeme rádi, když se přidáte do našeho týmu.
  • Hledáme šikovné a pracovité lidi na pozici PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ

Náplň práce

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Prodej ročních a ojetých vozů
  • Financování a pojištění automobilů
  • Naslouchání zákazníkovi, absolvování testovacích jízd, tvorba prodejních nabídek
  • Obchodně-technické poradenství
  • Prezentace a péče o nabízené vozy
  • Komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje vozu
  • Běžná administrativa spojená s prodejem vozů

Požadavky

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Kladný vztah k automobilům a zkušenosti v oblasti automotive
  • Reprezentativní vystupování, dobré komunikační schopnosti, časová flexibilita, ochota k práci
  • Zájem o oblast financování a pojištění vozidel
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Loajalitu

Nabízíme

  • Stabilní zázemí prosperující společnosti, moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravovaní
  • Slevy při opravě a údržbě soukromého vozu
  • Pravidelné produktové školení dle náběhu nových modelů vozů
  • Pozice na plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
  • Firemní vzdělávání s certifikací
  • Služební telefon, automobil
  • 3 dny “sick day“ nad rámec dovolené
  • Nástup možný ihned

ŽIVOTOPISY POSÍLEJTE

  • cerna@auto-lukas.cz

  • Vyplněním a odesláním odpovědi na tuto nabídku práce nám poskytujete své osobní údaje za účelem provedení výběrového řízení na tuto pozici, po dobu realizace výběrového řízení a také za účelem zefektivnění náborového procesu. Údaje používáme v rozsahu jméno, příjmení, telefonní číslo, email a další informace, které nám poskytnete nebo je získáme v souvislosti s výběrovým řízením. Tyto údaje uchováváme po dobu 6 měsíců po skončení výběrového řízení pro účely oslovení s nabídkou jiné vhodné uvolněné pozice.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Frenštát pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm

Šenov u Nového Jičína