737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

KiaEV6

Inspirace pro každou jízdu

Creativity drive

Creativity Drive je náš způsob zkoumání toho, co dělá každého z nás výjimečným: kreativita. Díky kreativitě se do života dostávají nové nápady a nové koncepty, jako je EV6.

My ve společnosti Kia věříme, že každý by měl mít svobodu a příležitost vyjádřit se způsobem, který je pro něj jedinečný. Proto jsme na dvoudenní virtuální Hackathon spojili různorodou sadu kreativních jednotlivců s nadějí, že inspirujeme budoucí generace a podpoříme také jejich kreativitu.

Připojte se k nám 1. června 2021 v 11:00 SEČ na naši akci Creativity Drive a prozkoumejte Kia EV6.

Panoramatická zobrazovací plocha se dvěma zakřivenými 12,3" displeji

Širokoúhlá zobrazovací plocha s vysokým rozlišením je v modelu EV6 tvořena dvěma zakřivenými displeji, které poskytují přehledné uspořádání a ničím nerušený pohled na vizuálně prezentované informace a menu s intuitivním ovládáním.

Prostorová inovace

Trvale udržitelné materiály. Na čalounění sedadel jsou mimo jiné použity materiály z recyklovaných lahví PET, velmi kvalitní veganské kůže nebo semiše.

Průhledový displej s rozšířenou realitou

Nový průhledový displej s rozšířenou realitou promítá na sklo čelního okna virtuální pokyny, které Vás dovedou do cíle. Budete mít veškeré potřebné informace pro bezproblémové a bezpečné cestování.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína