737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

KiaNiro

Crossover inspirovaný přírodou

Asertivní osobnost

Pohled na sportovní přední spoiler naznačuje progresivní design hybridního crossoveru. Přitažlivé vertikální otvory vzduchových kanálů vypadají sportovně – a vylepšují aerodynamiku. Charakteristické stříbrné ozdobné prvky harmonicky ladí s atletickou siluetou vozu. Celek završují podélné střešní nosiče, vysoká linie bočních oken a 18“ kola z lehké slitiny.

Okouzlující záď

Nechte se překvapit atraktivní zádí nového modelu Kia Niro s ultra moderním vzhledem sdružených svítilen LED, charakteristickými stříbrnými ozdobnými prvky a osobitými křivkami. Aerodynamické ozdobné prvky zvýrazňují okraje všech oken. Proudění vzduchu usměrňuje také zadní difuzor.

Prostorný interiér

S chytrým designem je na hybrid neobvykle prostorná. K dispozici máte velký prostor, v němž se budete cítit jako doma. V cíli budete odpočatí, díky sedadlům, která jsou částečně čalouněná kůží a vyhříváním vpředu včetně volantu. Sedadlo řidiče lehce nastavíte do ideální polohy pro sezení.

Interiér ve stylu high-tech

Soubor ovládacích prvků a displejů je přímo v zorném poli a ve snadném dosahu řidiče. Zde naleznete veškeré potřebné informace hybridní soustavy i navigačního, informačního a zábavního systému. Přehledně a bez rozptylování.

Niro PHEV

Objevte novou úroveň hospodárnosti a delší dojezd s elektrickým pohonem. Zážehový motor a elektromotor zajišťují plynulou, hospodárnou jízdu. Díky nim můžete řídit s čistým svědomím. Dlouhodobý pocit jistoty Vám dodá 7letá záruka Kia, která zahrnuje také akumulátory.

S novým modelem Kia Niro Plug-in Hybrid můžete jezdit do práce a zpět domů zcela elektricky. Tento crossover se může pochlubit dojezdem 65 kilometrů1 v režimu elektrického pohonu! Na delších cestách za hranice města se dostanete pokaždé do svého cíle díky zážehovému motoru – bez ohledu na vzdálenost.

Mimořádně dynamická jízda o víkendu, ryzí hospodárnost při každodenním dojíždění. V novém modelu Kia Niro Plug-in Hybrid si můžete jedinečným způsobem užívat obou vlastností. Vůz je vybaven šestistupňovou dvouspojkovou převodovkou. Na výběr máte dva režimy: Eco a Sports.

Je to ekologický crossover s hybridním pohonem a možností vnějšího nabíjení – s výjimečnou technikou poháněcího ústrojí. Získejte maximum ze svého hybridního vozu! Zadejte cíl jízdy do navigačního systému a funkce pro doporučování setrvačné jízdy (Coasting Guide Control) Vám ukáže, kdy uvolnit před zatáčkou pedál plynu nebo kdy zastavit. Systém předvídavého řízení energetických toků (Predictive Energy Control) zohledňuje stoupání a klesání, a přizpůsobí tomu jízdní režim, aby byla maximalizována hospodárnost.

e-Niro s dojezdem až 455 km

Nová Kia e-Niro působí asertivně na jakékoli silnici. Chytře kombinuje prvky crossoveru, jako jsou podélné střešní nosiče, s aerodynamikou uzavřené masky chladiče. Speciální otvory pro přívod vzduchu se světly LED pro denní svícení ve tvaru hrotu šípu a modré ozdobné prvky jsou jasným poselstvím: pohon tohoto vozu je elektrický.

Veškeré potřebné informace, například o dojezdu, stavu nabití akumulátorů a míry využití výkonu, jsou přehledně zobrazovány na 7“ displeji LCD a 8“ dotykovém displeji navigačního systému. Středová konzola nese intuitivní ovládací prvky, jako je elektronický volič provozních režimů poháněcího ústrojí nebo elektricky ovládaná parkovací brzda.

Prostor je luxus, který si v novém modelu Kia e-Niro mohou užívat všichni cestující díky vysoké poloze sedadla řidiče a komfortnímu prostoru pro hlavy a nohy všech čtyř spolucestujících. Do zavazadlového prostoru můžete naložit až 451 litrů nákladu, což je více než umožňuje většina elektromobilů. Opěradla zadních sedadel, dělená v poměru 60:40, lze sklopit, a vytvořit tak zavazadlový prostor o objemu až 1405 litrů.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína