737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Seznamte se s hybridním crossoverem

Svůdná příď

Pohled na sportovní přední spoiler naznačuje progresivní design hybridního crossoveru. Přitažlivé vertikální otvory vzduchových kanálů vypadají sportovně – a vylepšují aerodynamiku. Charakteristické stříbrné ozdobné prvky harmonicky ladí s atletickou siluetou vozu. Celek završují podélné střešní nosiče, vysoká linie bočních oken a 18“ kola z lehké slitiny.

Okouzlující záď

Nechte se překvapit atraktivní zádí nového modelu Kia Niro s ultra moderním vzhledem sdružených svítilen LED ve tvaru písmene C, charakteristickými stříbrnými ozdobnými prvky a osobitými křivkami. Aerodynamické ozdobné prvky zvýrazňují okraje všech oken. Proudění vzduchu usměrňuje i zadní difuzor.

Interiér ve stylu high-tech

Soubor ovládacích prvků a displejů je přímo v zorném poli a ve snadném dosahu řidiče. Zde naleznete veškeré potřebné informace hybridní soustavy i navigačního, informačního a zábavního systému. Přehledně a bez rozptylování.

Soubor ovládacích prvků a displejů je přímo v zorném poli a ve snadném dosahu řidiče. Zde naleznete veškeré potřebné informace hybridní soustavy i navigačního, informačního a zábavního systému. Přehledně a bez rozptylování.

Uvnitř nové Kii Niro budete mít vpředu se svým spolujezdcem k dispozici největší prostor pro nohy a hlavu ve své třídě. Snadno naleznete dokonalou polohu. Dokonce i Vaši nejvyšší přátelé mohou pohodlně sedět vzadu díky velkorysému prostoru.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína