737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Pro komfortní, bezpečnou a úspornou jízdu

S novým Picantem si budete užívat dynamickou jízdu nejen ve městě, ale i mimo něj. Tento model vás ohromí luxusním interiérem, velkým úložným prostorem, prémiovou výbavou i nejmodernějšími bezpečnostními systémy ESC nebo Drive Wise. Vyznavače sportovní jízdy zase nadchne verze vozu GT Line. Sedněte za volant a nové Picanto vás spolehlivě doveze k cíli.

Najděte si svůj styl

Neexistuje lepší způsob, jak si užívat se zcela novým modelem Kia Picanto ještě více zábavy, než je individualizace vlastního vozu paketem ozdobných prvků, jimiž dáte najevo svůj postoj. Na výběr máte klasický paket Base Line s okouzlujícími prvky pro interiér a exteriér, GT Line s mimořádně ušlechtilými, sportovními detaily a X-Line s designem, inspirovaným crossovery, a ozdobnými prvky v živých barvách.

Luxusní interiér

Zcela nové Picanto Vás potěší nepřeberným množstvím elegantních detailů. Objevte prostorný interiér, jehož dominantou je inteligentně navržená přístrojová deska se sofistikovanými chromovanými ozdobnými prvky se saténovou povrchovou úpravou. Poté zaměřte svou pozornost na barevné ozdobné prvky a elegantní svislé výdechy ventilační soustavy. Není život úžasný?

Výběr motorů

Pro zcela nový model Kia Picanto si můžete vybrat motor, který vyhovuje Vašemu (jízdnímu) stylu. Nyní je k dispozici výkonný a zároveň hospodárný motor 1.0 T-GDI, ideální partner do městských ulic. Požadujete-li ještě nižší emise oxidu uhličitého a maximální potěšení z jízdy, zvolte motor 1.0 MPI, který dokáže snížit emise až na 89 g CO2/km.

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína