737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Volkswagene-up

Čistě elektrický. Vhodný pro každodenní využití.

Vhodný pro každý všední den. A pro nevšední zážitky.

Chcete přejít do světa e-mobility? Pak stačí pouze nastoupit. S novým vozem e-up! je to snadné. Jeho výkonný elektromotor zajistí spoustu zábavy a také čistě elektrický provoz zcela bez emisí. Jeho dojezdová vzdálenost je až 160 km. Seznamte se se všemi detaily, které z nového vozu e-up! dělají ideálního společníka pro každý den. A to i pro Vás.

Až 160 km jízdy bez emisí.

„e“ pro nás znamená nejenom „elektrický“ pohon s nulovými „emisemi“, ale také „efektivitu“. Nový e-up! kombinuje pokrokový pohon na elektřinu s dalšími inovativními technologiemi a jeho dojezdová vzdálenost je přitom až 160 kilometrů. Je tak ideálním automobilem pro jízdu ve městě i mimo něj, který je ohleduplný k životnímu prostředí a s nímž si užijete spoustu radosti z jízdy.

CCS: Jedna zásuvka pro střídavý i stejnosměrný proud.

Díky sériovému systému CCS (Combined Charging System) může být nový e-up! vybaven pouze jednou připojovací zásuvkou se dvěma typy zdířek pro nabíjení jak střídavým proudem pomocí kabelu pro síťovou zásuvku, nabíjecí stanice či pro „wallbox“, tak kabelem pro rychlé nabíjení stejnosměrným proudem z veřejných nabíjecích stanic. 

Prodloužená mobilita bez problémů.

Co však dělat v případě, že potřebujete cestovat dále než 160 km? Samozřejmě to opět není žádný problém, neboť ani při jízdách, jejichž délka přesahuje dojezdovou vzdálenost vozu e-up!, se nemusíte vzdát jeho velké flexibility. V rámci služby „prodloužená mobilita“ si totiž můžete půjčit automobil s konvenčním pohonem, se kterým i v těchto speciálních případech zůstanete mobilní. Více informací získáte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen..

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Frenštát pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Rožnov pod Radhoštěm

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Šenov u Nového Jičína