737 238 668 [Odtahová služba]

736 133 075 [Pomoc v nouzi]

Přijímací technik

Na plný úvazek

35 000 - 45 000 Kč

PŘIDEJTE SE DO TÝMU!

  • Baví Vás kontakt s lidmi? Pak budeme rádi, když se přidáte do našeho týmu.
  • Hledáme šikovné a pracovité lidi na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ

Náplň práce

  • Příjem vozidel do servisu a jejich předání po opravě
  • Kalkulace ceny práce a náhradních dílů a příslušenství
  • Komunikace se zákazníky během opravy vozu
  • Předání zakázky na dílnu - kontrola opravy a kvality práce
  • Fakturace opravy a předání vozu zákazníkovi.

Požadavky

  • Výhodou je SOU nebo SŠ, případně praxe v automobilovém oboru
  • Technické myšlení a znalosti v autoopravárenství
  • Pečlivost
  • Zodpovědnost
  • Organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Příspěvek na stravovaní
  • Slevy při opravě a údržbě soukromého vozu
  • Absolvování vzdělávacího procesu zakončeno certifikací na dané pozici
  • Nástup možný ihned
  • Pozice na plný pracovní úvazek na dobu neurčitou

ŽIVOTOPISY POSÍLEJTE

  • cerna@auto-lukas.cz

Navštivte nás na pobočkách

Autocentrum Lukáš, s.r.o

Valašské Meziříčí

Frenštát pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm

Šenov u Nového Jičína